Rejestracja
ORGANIZATOR


PARTNERZY                              PRODUCENT
 

Stadion warszawskiej Legii to obiekt sportowy najnowszej generacji, spełniający najwyższe światowe standardy.
Jest to obiekt wielofunkcyjny, miejsce wspaniałych widowisk piłkarskich oraz wyjątkowa przestrzeń dla wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i eventów.
 

CENTRUM KONFERENCYJNE LEGII WARSZAWA
Centrum Konferencyjne Legii Warszawa, o powierzchni 2000 m kw. znajduje się w centralnej, najbardziej prestiżowej części stadionu – w Klubie Biznesowym, mieszczącym się w sercu trybuny zachodniej dedykowanej dla gości VIP.
To elegancka przestrzeń stworzona specjalnie z myślą o spotkaniach biznesowych i imprezach specjalnych. Jej funkcjonalne, przestronne, klimatyzowane sale, z panoramicznym widokiem na stadion oraz dużą ilością światła dziennego.
Centrum Konferencyjne Legii Warszawa przystosowane jest do różnego rodzaju imprez i konferencji, zarówno dla większej liczby gości, jak i kameralnych spotkań.

Sala Silver usytuowana jest na Trybunie Zachodniej i stanowi część prestiżowego Klubu Biznesowego. Składa się z dwóch przestronnych, klimatyzowanych sal mogących łącznie pomieścić ponad tysiąc gości. Dzięki eleganckim, dyskretnym przepierzeniom z mrożonego szkła istnieje możliwość wydzielenia mniejszych sal i zorganizowania bardziej kameralnych spotkań.
Wyjątkową atrakcją tego miejsca jest przeszklona ściana z widokiem na płytę boiska.

Sala Gold usytuowana jest w centralnej części sektora VIP znajdującego się na Trybunie Zachodniej. Prostokątny, ustawny układ sali oraz centralny, panoramiczny widok na boisko sprawia, że Sala Gold jest idealnym rozwiązaniem dla spotkań biznesowych oraz realizacji średniej wielkości konferencji i eleganckich kolacji.

Sky Box to unikalna, dwupoziomowa sala z przeszkloną ścianą oraz panoramicznym widokiem na cały stadion. W trakcie wydarzeń sportowych bądź kulturalnych odbywających się na płycie boiska, Sky Box stwarza możliwość znalezienia się w samym ich centrum.
Dzięki temu wszyscy uczestnicy spotkania doświadczą niezapomnianych emocji. Ciekawy układ sali Sky Box sprawia, że jest to komfortowe miejsce dla kreatywnych zebrań, prywatnych koncertów, konferencji prasowych, szkoleń i mniejszych spotkań korporacyjnych.

Loże VIP stanowią wydzieloną, najbardziej ekskluzywną część Trybuny Zachodniej. Komfortowe, zapewniające pełną prywatność loże oferują unikalną możliwość organizacji kameralnych spotkań w prestiżowej i niepowtarzalnej atmosferze. Każda loża wyposażona jest w stół, komfortowe miejsca siedzące (zarówno wewnątrz loży jak i na ogrzewanym tarasie), ekran LCD, dostęp do WI-FI, a także wydzielone miejsce cateringowe i bar.
W ustawieniu teatralny w Loży Centralnej można zorganizować spotkanie dla 78 gości, w bankietowym – dla 48.
biznes.legia.com

MP Legia Cup

19 października, Stadion Legii Warszawa,
ul. Łazienkowska 3, godz. 18
 

W OBIEKTYWIE

MP Legia CUP 2016
MP Legia CUP 2015

MP Legia CUP 2014

MP Legia CUP 2013

VIDEO